Virtuální prohlídky

Patříme mezi několik málo subjektů v ČR, které disponují 3D kamerou. Výstupem z této kamery je interaktivní virtuální 3D prohlídka vhodná i k umístění na web. Umožňuje zákazníkovi procházet se volně prostorem, jako by se fyzicky nacházel na místě, podobně jako ve virtuální realitě. Předností této nejnovější technologie je zejména u prostorová vizualizace vícepodlažních objektů, která dokáže vytvořit prostorový náhled tak, že zákazník v perspektivě vidí celý objekt s náhledem do jednotlivých pater. Tímto je dosaženo komplexní představy o celém objektu. Prostor je nasnímán kamerou, není modelován. Díky tomu jsou do detailu vidět reálně všechny jeho části objektu a prostoru, včetně detailů předmětů. Do virtuání prohlídky se dají zařadit i popisky, videa, dokumenty nebo zajímavosti o místech, např. u expozic, nebo výstav.

3D kamera má využití i při k tvorbě 360° panoramatické fotografie. Fotografie jsou skvělým výstupem pro sdílení na sociálních sítích a prezentaci. Dobře využitelné jsou především pro chytré telefony s funkcí virtuální/ augmentované reality.

Specifikace služby

Výstupem z 3D kamery je interaktivní virtuální prohlídka, prezentace nebo 360° panoramatická fotografie. Zakázku Vám předáme elektronicky nebo na zvoleném nosiči, např. USB.