Reference klientů

S realitní kanceláří Lionnis real s.r.o. jsme byli moc spokojeni. Rychlé vyřízení prodeje nemovitosti bez zbytečných komplikací. Vstřícnost, rozumné vysvětlení všech postupů. Pokud budeme řešit další prodej nebo koupě nemovitosti, naše první kroky povedou právě k paní Leoně Slavíčkové a kolegyním z realitní kanceláře Lionnis real. Děkujeme.

Kateřina K.

S přístupem celého týmu Lionnis Real jsem byl maximálně spokojen. Zajistili vše od prohlídek, přes prodej domu, vyřízení smluvní dokumentace, až po předání nemovitosti. Vše s mojí minimální nutnou účastí. Můžu jen doporučit.

Lukáš Kameník

Děkujeme paní Slavíčkové a celému jejímu realizačnímu týmu společnosti Lionnis Real za naprosto profesionální, rychlý a vstřícný přístup při koupi bytu pro naše rodiče v Brně. Prodávali jsme a kupovali již několik nemovitostí, ale s tak výborných přístupem realitní kanceláře jsme se nikdy nesetkali. Služby paní Slavíčkové a její realitní kanceláře vřele doporučujeme.

manželé Kulovi

Dobrý den,

touto cestou bych rád poděkoval paní Bc. Leoně Slavíčkové za vstřícné a profesionální jednání spojené s koupí bytu v Brně.Vše, rezervace, vyřízení smluvních dokumentů a předání bytu, proběhlo rychle k mé naprosté spokojenosti a budu paní Bc. Slavíčkovou dále doporučovat.

S pozdravem

Jan Antonín

Dobrý den paní Slavíčková,

chceme tímto velice poděkovat za prodej našeho domu. Vše proběhlo velice rychle, korektně a odborně. Se službami Vaší realitní kanceláře jsme byli velice spokojeni a budeme Vás i nadále doporučovat. S pozdravem

M. Valenta x Boušková

Dobrý večer, práce Vás i Denisy byla na více jak 100%, děkuji za prodej s pozdravem.

Jaroslav Lazar

Dobry den paní Slavíčková, děkuji za informaci a za vyřízení celého prodeje. Vše proběhlo naprosto korektně a pokud bude příležitost, s klidným svědomím Vás doporučím dále. Děkuji

David Lang

Děkuji za vyřízení prodeje naší chalupy na Vysočině. Vše proběhlo odborně a kvalifikovaně. Můžeme plně doporučit služby vaší realitní kanceláře ostatním.

Růžena Tichá