Reference klientů

Mockrát děkujeme  za služby spojené s prodejem naší nemovitosti.  Velice oceňujeme profesionální přístup paní Pilařové- Slavíčkové a hlavně oceňujeme, že po celou dobu prodeje jsme v podstatě nemuseli nic řešit a vše bylo uděláno za nás. Vřele doporučujeme využít tuto firmu pro jejich profesionální přístup a lidskost.

Manželé Vítovi

Děkuji paní Leoně Slavíčkové a Lionnis real za nadstandardní a nevšední péči při prodeji mého bytu.
Paní Lea byla v podstatě stále k dispozici, zajistila profesionální nafocení bytové jednotky a také zorganizovala s velmi individuálním přístupem prohlídky, včetně následného předání klíčů a veškerého servisu. Paní Lea dělá práci srdcem a jsem moc ráda, že jsem s ní mohla spolupracovat při prodeji mé nemovitosti. Děkuji.

Hana T.

Z celého srdce děkujeme paní Leoně Slavíčkové a celému jejímu týmu Lionnis Real s.r.o. za naprosto osobní, lidský a zároveň profesionální přístup při koupi bytu pro mě a mého partnera ve Zbýšově. Paní Slavíčková zařídila úplně vše a my jsme ''jen podepisovali'' :-). Všechno nám bylo vysvětleno lidsky a srozumitelně tak, abychom všemu rozuměli. Byli jsme absolutně spokojeni ve všech směrech. Paní Slavíčkovou a její společnost Lionnis Real vřele doporučujeme a kdybychom někdy potřebovali služby realitní kanceláře, víme kam se obrátit :-)

Pavlína K. + Martin K.

S realitní kanceláří Lionnis real s.r.o. jsme byli moc spokojeni. Rychlé vyřízení prodeje nemovitosti bez zbytečných komplikací. Vstřícnost, rozumné vysvětlení všech postupů. Pokud budeme řešit další prodej nebo koupě nemovitosti, naše první kroky povedou právě k paní Leoně Slavíčkové a kolegyním z realitní kanceláře Lionnis real. Děkujeme.

Kateřina K.

S přístupem celého týmu Lionnis Real jsem byl maximálně spokojen. Zajistili vše od prohlídek, přes prodej domu, vyřízení smluvní dokumentace, až po předání nemovitosti. Vše s mojí minimální nutnou účastí. Můžu jen doporučit.

Lukáš Kameník

Děkujeme paní Slavíčkové a celému jejímu realizačnímu týmu společnosti Lionnis Real za naprosto profesionální, rychlý a vstřícný přístup při koupi bytu pro naše rodiče v Brně. Prodávali jsme a kupovali již několik nemovitostí, ale s tak výborných přístupem realitní kanceláře jsme se nikdy nesetkali. Služby paní Slavíčkové a její realitní kanceláře vřele doporučujeme.

manželé Kulovi

Dobrý den,

touto cestou bych rád poděkoval paní Bc. Leoně Slavíčkové za vstřícné a profesionální jednání spojené s koupí bytu v Brně.Vše, rezervace, vyřízení smluvních dokumentů a předání bytu, proběhlo rychle k mé naprosté spokojenosti a budu paní Bc. Slavíčkovou dále doporučovat.

S pozdravem

Jan Antonín

Dobrý den paní Slavíčková,

chceme tímto velice poděkovat za prodej našeho domu. Vše proběhlo velice rychle, korektně a odborně. Se službami Vaší realitní kanceláře jsme byli velice spokojeni a budeme Vás i nadále doporučovat. S pozdravem

M. Valenta x Boušková

Dobrý večer, práce Vás i Denisy byla na více jak 100%, děkuji za prodej s pozdravem.

Jaroslav Lazar

Dobry den paní Slavíčková, děkuji za informaci a za vyřízení celého prodeje. Vše proběhlo naprosto korektně a pokud bude příležitost, s klidným svědomím Vás doporučím dále. Děkuji

David Lang

Děkuji za vyřízení prodeje naší chalupy na Vysočině. Vše proběhlo odborně a kvalifikovaně. Můžeme plně doporučit služby vaší realitní kanceláře ostatním.

Růžena Tichá

Vážená paní Slavíčková,

děkuji Vám i Vaší kolegyni, která byla dnes u předání mého bytu na tř. kpt. Jaroše 15 novému nájemci, za Vaši práci a její skutečně profesionální provedení. Budu Vás vřele doporučovat všem svým známým v Brně a okolí jako výbornou realitní kancelář. Mmohokrát děkuji.

S pozdravem

JUDr. Irena Spitzová