Představení 

Bc. Leona Slavíčková

Bc. Leona Slavíčková

jednatel společnosti

tel: +420 608 946 688
slavickova@lionnisreal.cz

 

Dobrý den, dovolte mi abych se Vám trochu představila, jmenuji se Bc. Leona Slavíčková a realitní a developerskou činností se již zabývám 16 rokem. Působila jsem především v Jihomoravském kraji, převážně Brno a blízké okolí, ale prodávala jsem i nemovitosti v Praze a jiných lokalitách či Krajích.

Moje zkušenosti jsem postupně sbírala díky praxi, jak v developerské činnosti, kde jsme budovali a následně prodávali naše zrealizované projekty. V Brně se jednalo především o území  ve Staré Líšni, kde se postupně realizovaly výstavby -  bytové domy, viladomy, řadové domy i  samostatně stojící domy.

Řešili jsme s klienty veškeré klientské změny před jejich  dokončením, dle jejich požadavků,  jednání s našimi dodavateli,  inženýring, Prohlášení vlastníka, právní servis, financování a řešení Kupních smluv a převody na příslušných Katastrálních úřadech, rekonstrukce bytových jednotek, RD, vyhledávání vhodných lokalit pro realizaci projektu.

Měli jsme i čest vybudovat projekt ve Velkých Karlovicích, kde vzniklo 42 apartmánů a prodávalo se konečným zákazníkům. Nějaké apartmány zůstaly v režii nadále k pronájmu v této lokalitě a nadále se pronajímají více můžete vzhlédnout na www.apartmanyrazula.cz. V rámci mé realitní činnosti jsem vystudovala bakalářské studium v Brně  se zaměřením právě na  „ Oceňování nemovitostí.“ Klienti jsou pro mě  na prvním místě a jejich spokojenost je můj úspěch  a  jejich doporučení svým dalším známým, kde to vypovídá o mě kvalitě poskytovaných služeb právě v oblasti realitní činnosti.

Jsem  si vědoma, že prodej a koupě nemovitostí jsou natolik vážné životní kroky, že jsem připravena Vám pomoci k naprosté spokojenosti a poradit Vám ve výběru Vašeho nového bydlení. K tomu mi slouží naše nezávazná schůzka, kde vyslechnu ráda Vaše potřeby, představy o dalším Vašem bydlení a ráda Vám pomohu s touto záležitostí, díky mým bohatým zkušenostem.

Spolupracuji  v užší spolupráci s finančními poradci i jinými RK ve vzájemné  spolupráci a tím mám širší záběr v oslovení potenciálních zájemců, což pro Vás znamená jen to, že nemusíte kontaktovat více realitních kanceláří a plýtvat Vaším časem, já se ráda o vše postarám ve výhradním zastoupení a vzájemné spolupráci s jinými RK, tak abych pro Vás našla tu vhodnou nemovitost k Vašemu spokojenému bydlení.

Zavolejte mně  a domluvíme si termín společného setkání, pohovoříme o Vašich důležitých životních krocích a pokusíme se splnit vaše sny a splnit Vaše očekávání spokojeného bydlení. Schůzka je nezávazná a ráda Vám poradím ve Vašich důležitých krocích.  Realitní činnost mě plně naplňuje a mám ráda tuto práci a hlavně ráda vidím spokojenost klientů a to je pro mě největší odměnou.  Práci dělám s láskou a mám užší vazbu právě k nemovitostem.  Co si více přát, když se Vaše práce stane Vašim koníčkem. Baví mě realizace projektů, rekonstrukce bytů, doporučení s výběrem dodavatelů, s kterými úzce spolupracuji. Doporučím i nástroje vhodné k úspěšnému rychlému prodeji,  za co nejvyšší cenu, kde používám profifotografa, homestaging, 3D vizualizace, virtuální prohlídky atd. Budu se na Vás těšit a neváhejte mě kontaktovat. O mé práci vypovídají recenze na mých stránkách.

REALITY jsou mojí velkou vášní.