Projekt Kořenec

„KOŘENEC, MÍSTO PRO BYDLENÍ A REKREACI”

Lionnis real nabízí k prodeji 8 řadových rodinných domů (5+kk s terasou, zahradou a parkováním)  ve vyhledávané oblasti pro bydlení a rekreaci, v obci Kořenec (okr. Blansko). 

Obec Kořenec se nachází ve vrcholové části Drahanské vrchoviny. Nejvyšší vrchol Skalky (735 m.n.m.) je vzdálem pouhé 3 km. Samotná obec Kořenec je srdcem Přírodního parku Řehořkovo Kořenecko s vrcholem Paprč (721 m.n.m.). Pro milovníky krásné přírody a outdorových sportů je oblast učiněným rájem. Své si zde najdou milovníci aktivního pohybu, tj. cyklisté, golfisté, běžkaři i milovníci turistiky nebo jen ti, kterým dělá dobře samotné čisté ovzduší a podnebí vrchoviny. 

V obci Kořenec se nachází jedno ze tří 18 jamkových golfových hřišť v Jihomoravském kraji. V zimním období z obce vedou strojově upravené běžkařské stopy. Pro období bez sněhu je oblast napojena na síť značených cyklotras. V letních měsících je možné se osvěžit ve vyhlášeném koupacím rybníce v nedaleké obci Suchý. 

Rodinné domy jsou připravovány jak pro bydlení, tak pro rekreaci. Nabídka je ideální příležitostí pro všechny, kdo si neumí představit víkendy bez relaxu mimo město. Domy Vám skýtají po celodenním pobytu v přírodě, hřišti, kole atp. příjemný prostor k odpočinku a relaxaci.

Projekt bude budován ve dvou etapách. V první etapě budou vybudovány  domy  1.-4.     Ve druhé pak domy  5.-8.  Cílem investora je nabídnout kvalitní, avšak cenově dostupné nemovitosti. Projekt bude prodáván ve fázi zbudovaných venkovních částí staveb. Vnitřní stavební činnosti a dokončení budou již v kompetenci nového majitele. Nový majitel si tak může přizpůsobit vnitřní prostor přímo své potřebě. Rodina s dětmi může prostor rozdělit na vícero místností. Naopak seniorní  pár golfistů může upřednostnit prostorově otevřené uspořádání klubové povahy. Každý dům bude mít jedno nebo dvě parkovací stání před domem a zahradu pro volnočasové vyžití, na jejímž konci je potok.

Možnost dokončení na vlastní náklady či se stavební firmou, dle vlastního výběru interiéru a uvážení podle svého vkusu. Možnost financování hypotečním úvěrem, který bude individuálně přizpůsoben potřebám klienta přes našeho finančního poradce.  Veřejné komunikace po dokončení projektu budou předány obci, veškeré IS, splašková kanalizace, plyn, elektřina, voda. Obsah prací, týkající se hrubých staveb a celé projektové dokumentace jsou na vyžádání v RK.

Prohlídky lze organizovat individuálně. Návazně na průběh výstavby budou organizovány „Dny otevřených dveří“. Více informací v RK při osobním jednání s makléři nebo na tel: 608 946 688.

PROJEKT ZAHÁJEN.

 

Projekt Kořenec
 
 

Vizualizace domu

Projekt Kořenec
 
Projekt Kořenec
 
Projekt Kořenec
 
Projekt Kořenec

 

Vizualizace kuchyně 

 
Projekt Kořenec
 
Projekt Kořenec
 

 

Vizualizace obývacího pokoje 

Projekt Kořenec
 

 

 Půdorysy

a202-pudorys  a203-pudorys-2   

  

 

Průběh výstavby

Průběh výstavby

Průběh výstavby

Průběh výstavby

Průběh výstavby

Průběh výstavby

Projekt Kořenec

Projekt Kořenec

Projekt Kořenec

Projekt Kořenec

Projekt Kořenec

Projekt Kořenec

Projekt Kořenec